İzmir Nöroloji Doktoru

İzmir Nöroloji Doktoru

Merhabalar, İzmir’de nöroloji doktoru olarak 1 Eylül 2021 tarihinden itibaren özel nöroloji kliniğimi açmış, siz değerli hastalarıma hizmet vermeye başlamış bulunmaktayım. İzmir Bayraklı’da bulunan nöroloji kliniğimde

  • Baş Ağrısı
  • Baş Dönmesi ( vertigo)
  • Alzheimer
  • Parkinson
  • Epilepsi
  • MS

gibi nörolojik tüm alanlardaki hastaları kabul ediyorum. Nörolojik muayene yanı sıra sinir tuzaklanmaları, polinöropatiler, boyun ve bel fıtığı vb. sebebler ile oluşabilecek sinir hastalıkları ve çeşitli kas hastalıkları için EMG (elektromiyografi) ; epilepsi ve demans hastaları için EEG (ensefalografi) tetkikleri de yine kliniğimizde bizzat nöroloji uzmanı olarak tarafımdan gerçekleştirilip aynı gün içinde raporlanarak hastalarımıza sunuluyor. Demans, inme ve Parkinson hastalıkları için geliştirilmiş çeşitli nöropsikolojik test, günlük yaşam aktiviteleri vb. ölçekleri uygulayıp kayıt altına alıyor, böylece tanı ve tedavide yol gösterici olarak kullanıyorum.

Kliniğimizde sağlık hizmetinde güler yüz ve yüksek kaliteye çok önem veriyoruz. Hastalarımızın bize sürekli ulaşabilecekleri destek hattımızın yanı sıra bina ulaşımlarında özel araç kullanan hastalarımız için otopark imkânı mevcuttur. Kliniğimizin engelli hastalarımız için belirli ölçekler kullanılarak mimarisi tamamlanmıştır.

Yine Bayraklı’da nörolojide sıkça ihtiyaç duyulan kan ve görüntüleme tetkikleri için yürüme mesafesinde özel laboratuar ve görüntüleme merkezleri mevcut.  Bu sayede hastalarımız muayenelerini olduktan sonra kısa süre içinde gerekli tetkikleri rahatlıkla yaptırabiliyor.

Tetkik sonuçları çıkar çıkmaz hastalarımızla kontrol randevularında görüşüp sonuçları değerlendiriyorum. Böylelikle hastalarıma tedavilerini hızlıca başlayabiliyorum. Nöroloji uzmanı olarak şunu söyleyebilirim ki nörolojik çoğu hastalık kronik olarak tabir edilen yani uzun yılar süren takip gerektiren hastalıklardır. Bu hastalıların takibinde tedavinin değişti ilmesi ve ya tedaviye ek ilaç eklenip azaltılması gerekebilir.

Kliniğimde özellikle yakın takip gerektiren hastalarıma bu özenle yaklaşıp tedavilerini yönlendiriyorum. Hepinize sağlıklı günler diliyor, nörolojik olarak her türlü ihtiyacınız için severek hizmet vermek üzere buradayız diyorum.

 

Uzm.Dr. Özlem ERANIL
İzmir Nöroloji Doktoru